Teadus

Tallinna Ülikooli noorsootöö lektorid aitasid käivitada noorsootöö magistriprogrammi Aserbaidžaani ülikoolis

tudengid

Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi noorsootöö lektorid Ilona-Evelyn Rannala ja Tanja Dibou viibisid 5.18. oktoobril

õppevisiidil Bakuus.

Külastuse eesmärk oli toetada Aserbaidžaani uue noorsootöö korralduse ja noortepoliitika magistriprogrammi käivitamist ja elluviimist ühtekokku kuues Aserbaidžaani ülikoolis.

72575346_2771653999520026_4510805869528612864_o.jpg

TLÜ noorsootöö õppejõud viisid projektis Aserbaidžaani kolleegidele läbi koolitusi ja pakkusid ka mentorlust. Lisaks töötati koostöös välja mitmeid noorsootöö aineid koos materjalidega.

Noorsootöö magistriprogrammi elluviimise projekti toetas UNICEF ning Aserbaidžaani noorsoo- ja spordiministeerium.

Kahenädalasel õppevisiidil viisid Tallinna Ülikooli õppejõud lisaks läbi avatud loenguid Azerbaidžaani avaliku halduse akadeemias ja Bakuu ülikoolis.

Tallinna Ülikooli haridusteadste instituudi ning Azerbaidžaani avaliku halduse akadeemia ja UNICEF Azerbaijan vahel on sõlmitud koostööleping (MOU) noorsootöö õppekavade arendamiseks.

2020. aastal on kavas ka ERASMUS+ õppejõu vahetus.

programme.jpg

lessons.jpg