Üritus

Hariduskonverentsile registreerumine nüüd avatud!

Tallinna Ülikooli hariduskonverents 2021 "Kuidas haridus uueneb?" toimub 17. septembril Mare õppehoones, aga osaleda on võimalik ka virtuaalselt. Registreerumine on nüüd avatud!

Bänner

Konverentsil uuritakse, kuidas ülikool aitab hariduse uuenemisele kaasa. Perioodil 2018–2021 on haridusteadlastest ja tegevõpetajatest meeskonnad töötanud koostöös, et luua haridusuuendust toetavaid ja tõenduspõhiseid teenuseid haridusasutustele.

Konverentsi avavad haridus- ja teadusminister Liina Kersna, TLÜ rektor Tõnu Viik ja haridusteaduste instituudi direktor Tiia Õun. Plenaarsessioonil “Mida teame rohkem Eesti haridusest, õpetajatest ja õpilastest kooli ja ülikooli koostöös?” esinevad sotsiaalpsühholoogia professor Mati Heidmets, koolipsühholoogia professor Eve Kikas, õpikeskkonna uuringute vanemteadur Terje Väljataga, haridustehnoloogia professor Kairit Tammets, õpetajahariduse professor Katrin Poom-Valickis ja hariduse juhtimise professor Eve Eisenschmidt. Haridusuuenduslike algatuste auhinna annavad üle haridusteaduste instituudi direktor Tiia Õun ja haridusinnovatsiooni prorektor Kristi Klaasmägi.

Toimuvad paralleelsessioonid teemal "Kuidas aitame kaasa hariduse uuenemisele?":

• Õpi- ja sotsiaalset pädevust arendavad programmid
  • Õppejõud õpib ja uurib: õpetamis- ja juhendamisalaste oskuste areng professionaalselt õppides (töötuppa on oodatud õppejõud ja professionaalset arengut toetavad töötajad kõrgkoolides)
  • Idud kooli (sihtgrupiks on keskkool: direktor, õpetajad, õpilased, vanemad)
  • Haridusuuenduslikud lahendused õpetajate koostöös (töötuppa on oodatud õpetajad, kes on huvitatud lõimitud ja koostöisest õpetamises)
  • Tulevikukool – tõenduspõhiste muudatuste juhtimise võimalused (töötuppa on oodatud koolijuhid ja teised muutuste eestvedajad õppeasutustes)
  • Eduspace: tõenduspõhise haridusuuenduse inkubaator (töötuppa on oodatud õppejõud, didaktikud, tudengid, õpetajad ja firmad, kes on huvitatud tõenduspõhisest haridusuuendusest)

Lisainfo ja ajakava

Registreeru konverentsile siin