Filmi- ja meediablogi

Põhjala tehases saab kahel päeval näha IKUMUMU üliõpilaste töid

2. juunil kell 19.00 toimub tudengite näituse “EMA, MUL ON PÕHJALAS NÄITUS!” avamine Põhjala Tehase esimeses angaaris (Marati 5a).

näituse avamine

Näitus on avatud kaks päeva: reedel, 2. juunil kell 19.00–23.00 ja laupäeval, 3. juunil kell 11.00–23.00.
Oma uute teostega astuvad üles BFMi integreeritud kunst, muusika ja multimeedia (IKUMUMU) eriala tudengid Erik Indra Gordejev, Patrik Jõgeva, Robert Kapanen, Aleksandra Kisseljova, Jannela Kokla, Fiona Koso, Uku Laasi, Mario Laut, Liliana Liik, Johanna Martins, Marleen Meius, Iiris-Minda Paemurru, Kirke Mari Päll, Sasha Shprotser ja Darja Tserenkova.

Osalejaid on huvitanud erinevad kunstipraktikad ning inspiratsiooni on ammutanud suhetest ja vahetutest tunnetest, piiride kompimisest, mälestustest ja nostalgiast, arhitektuurist ja tänavakunstist. Näituseks on ühendatud maalikunsti, installatsiooni, fotograafia, digitaalse graafika, heli ja video võimalusi kasutavad teosed. Juhendajad: Eve Kiiler, Krista Aren, Krista Simson ja Mari-Liis Tammi-Kelder.

Toetaja: Tallinna Ülikool, BFM
Lisainfo ja kontakt: Jannela Kokla