Kantselei põhieesmärk on korraldada ülikooli asjaajamist, dokumendi- ja arhiivihaldust, pakkuda andmekaitsealast ja juriidilist nõustamist ning korraldada teabekeskuse tegevust ja meenete müüki.

Inimesed

Kantselei
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Katri Pung juhataja katri.pung@tlu.ee +372 640 9244
Kristiina Kiviselg sekretär kristiina.kiviselg@tlu.ee +372 640 9101
Grete Pihlakas andmekaitsespetsialist grete.pihlakas@tlu.ee +372 6409 102
Heli Vallisaar jurist heli.vallisaar@tlu.ee +372 640 9113
Karin Vahtra jurist karin.vahtra@tlu.ee +372 640 9213
Hille Erik dokumendihalduse peaspetsialist hille.erik@tlu.ee +372 640 9121
Reini Rätsep dokumendihalduse peaspetsialist reini.ratsep@tlu.ee +372 640 9115
Ülle Vajak dokumendihalduse spetsialist ulle.vajak@tlu.ee +372 640 9105
Ingrit Toomtalu arhivaar ingrit.toomtalu@tlu.ee +372 640 9212
Maarja Reimand tõlkija translate@tlu.ee; maarja.reimand@tlu.ee +372 640 9125
Sirje-Mai Pihlak teabekeskuse koordinaator sirje-mai.pihlak@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Tiina Mäe teabekeskuse koordinaator tiina.mae@tlu.ee, teabekeskus@tlu.ee +372 640 9108
Paula Kristel Kaljula rohevaldkonna projektijuht A-228 paula_kristel.kaljula@tlu.ee +372 6409 139