AU logo

Tallinna Ülikooli Ametiühing on iseseisev, omaalgatuslik ja vabatahtlik ühendus, mis tegutseb oma liikmete töö- ja teenistusalaste huvide ning nendest tulenevate õiguste esindamise ja kaitsmise eesmärgil. 

Põhikirjaga saate tutvuda siin.

Juunis 2023 sõlmiti ametiühingu ja rektoraadi vahel Tallinna Ülikooli kollektiivleping, mis kaitseb kõiki ülikooli töötajaid. Tutvu kollektiivlepinguga siin


Olete oodatud meiega ühendust võtma üldaadressil ametiyhing@tlu.ee või pöördudes isiklikult juhatuse liikmete või tegevjuhi poole. Vastuvõtuaega saate leppida kokku meili ja/või telefoni teel.

Juhatuse liikmed:

  • Marika Kutškova (koolitusjuht, haridusteaduste instituut)

  • Triin Lauri (avaliku poliitika dotsent, ühiskonnateaduste instituut)

  • Sara Arumetsa (nooremteadur, humanitaarteaduste instituut)

  • Tanel Vallimäe (sotsioloogia nooremlektor, ühiskonnateaduste instituut)

Tegevjuht: Joonatan Nõgisto (vastuvõtt eelneva kokkuleppe alusel meili joonatan.nogisto@tlu.ee teel)

Raamatupidaja Eva Kuuskla vastuvõtt toimub eelneva kokkuleppe alusel telefoni +372 52 186 12 teel.

Meie asukoht on Narva mnt 25, ruum T-303, Tallinn 10120.

Registrikood: 80079671. Arveldusarve: MTÜ Tallinna Ülikooli Ametiühing, EE892200001120063120.


Tallinna Ülikooli Ametiühing on Akadeemiliste Ametiühingute Nõukogu liige. Meie koostööpartneriteks on Tartu Ülikooli Ametiühing, TTÜ Akadeemiline Ametiliit ja Teaduskoda.

TLÜ AÜ liikmeks astumiseks palun täitke ja digiallkirjastage liikmeks astumise ja liikmemaksu kinnipidamise avaldus ning saatke see aadressile ametiyhing@tlu.ee. Kui oled doktorant, siis palun täida doktorandi avaldus.

TLÜ doktorantidele on liikmemaks vaid €24 aastas. Kui oled ka TLÜ töötaja, on võimalik tasuda liikmemaksuna €2 kuus enda töötasudelt. 

To join the Tallinn University Trade Union, please fill out and digitally sign the membership application. Please send this document to ametiyhing@tlu.ee. If you are a PhD student, please fill out the PhD student application form.

The membership fee for PhD students at Tallinn University is only €24 a year. If you are also a university employee, it is possible to pay the membership fee of €2 a month from your income at the university.