Terra
Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost juhataja T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 131
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Elina Malleus õppekorralduse spetsialist elina.malleus@tlu.ee
Kairit Ojang õppekorralduse peaspetsialist T-214 kairit.ojang@tlu.ee +372 6409 238
Tiina Palmiste interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 tiina.palmiste_01@tlu.ee +372 6409 236
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Aet Möllits interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 aet.mollits@tlu.ee +372 640 9236
Kadi Möldri välisõppe spetsialist T-215A kadi.moldri@tlu.ee +372 640 9136
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215A ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Henri Nõmm õppearenduse jurist T-214 henri.nomm@tlu.ee +372 6409 134
Nele Dobrõš välisõppe peaspetsialist T-215A nele.dobros@tlu.ee +372 640 9136
Triin Adamson välisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-216 triin.adamson@tlu.ee + 372 640 9234
Johanna Kukk välisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-215A johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9233
Paula Balic välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 paula.balic@tlu.ee +372 6409 234