Terra

Inimesed

Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost õppevaldkonna juht T-215 helen.joost@tlu.ee
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 mati.valjas@tlu.ee
Maarja Lehtsaar õppekorralduse peaspetsialist T-214 maarja.lehtsaar@tlu.ee +372 6409 238
E-õppe keskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Hettel Sõrmus õppedisainer T-214 hettel.sormus@tlu.ee +372 640 9281
Õpirändekeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Nele Dobrõš välisõppe peaspetsialist T-222 nele.dobros@tlu.ee +372 640 9136
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-222 ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Arabella Neostus välisõppe spetsialist T-222 arabella.neostus@tlu.ee +372 6409 134
Õppekorralduse talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Johanna Kukk-Uuspalu õppekorralduse peaspetsialist T-215 johanna.kukk@tlu.ee
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Merli Laurson õppeinfosüsteemi peaspetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Kristi Kotkas õppekorralduse spetsialist T-214 kristi.kotkas@tlu.ee
Kadi Möldri vastuvõtu peaspetsialist T-215 kadi.moldri@tlu.ee +372 640 9135
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-213 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Anabella Produvnov välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-214 anabella.produvnov@tlu.ee; admissions@tlu.ee +372 6409 234
Õppekvaliteedi ja õppekavade talitus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Kaisa-Janne Eigi õppekorralduse spetsialist T-214 kaisa-janne.eigi@tlu.ee +372 6409236
Elina Malleus-Kotšegarov õppekorralduse spetsialist M-448 elina.malleus@tlu.ee
Üliõpilaste nõustamiskeskus
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Pakaste Üliõpilasteenuste peaspetsialist S-140 kadri.pakaste@tlu.ee
Janno Pajupuu psühholoog S-140 janno.pajupuu@tlu.ee +372 6409 231
Kai Rannastu erivajadusega üliõpilaste nõustaja S-140 kai.rannastu@tlu.ee +372 6409 127
Valentina Kivi psühholoog S-140 valentina.kivi@tlu.ee