Terra
Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost õppevaldkonna juht T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 135
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Johanna Kukk välisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-215A johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9234
Maarja Lehtsaar õppekorralduse peaspetsialist T-214 maarja.lehtsaar@tlu.ee 6409 238
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215 ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Kadi Möldri välisõppe spetsialist T-215A kadi.moldri@tlu.ee +372 640 9134
Nele Dobrõš välisõppe peaspetsialist T-215A nele.dobros@tlu.ee +372 640 9136
Paula Balic välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 paula.balic@tlu.ee +372 6409 234
Elina Malleus-Kotšegarov õppekorralduse spetsialist M-463 elina.malleus@tlu.ee
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Greta Raidma interdistsiplinaarse õppe peaspetsialist T-306 greta.raidma@tlu.ee +372 6409236