Terra
Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost juhataja T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 131
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Nele Vokk õppearenduse jurist T-214 nele.vokk@tlu.ee +372 640 9134
Aet Möllits interdistsiplinaarse õppe peaspetsialist T-306 aet.mollits@tlu.ee +372 640 9236
Maarika Nimmo välisõppe peaspetsialist T-215A maarika.nimmo@tlu.ee +372 640 9136
Nele Dobrõš välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 nele.dobros@tlu.ee +372 640 9234
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215A ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Elina Malleus õppekorralduse spetsialist A-204 elina.malleus@tlu.ee
Triin Adamson välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 triin.adamson@tlu.ee + 372 640 9234
Merily Heinalo interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 merily.heinalo@tlu.ee +372 640 9236
Merit Paist vastuvõtu peaspetsialist T-214 merit.paist@tlu.ee +372 640 9235
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Johanna Kukk välisõppe spetsialist T-215A johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9136