Terra
Õppeosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Helen Joost juhataja T-214 helen.joost@tlu.ee +372 640 9130
Grete Mai Keert õppekorralduse spetsialist T-213 gretemay@tlu.ee +372 6409 131; 235 (vastuvõtt)
Anne Vare õppekorralduse spetsialist T-213 anne.vare@tlu.ee +372 640 9131
Elina Malleus õppekorralduse spetsialist A-204 elina.malleus@tlu.ee
Triin Adamson välisüliõpilaste vastuvõtu peaspetsialist T-216 triin.adamson@tlu.ee + 372 640 9234
Johanna Kukk välisüliõpilaste vastuvõtu spetsialist T-216 johanna.kukk@tlu.ee +372 640 9234
Henri Nõmm õppearenduse jurist
Maris Kurel õppekorralduse spetsialist T-214 maris.kurel@tlu.ee +372 640 9133
Merli Laurson õppeinfosüsteemi spetsialist T-213 merli.laurson@tlu.ee +372 640 9232
Kerli Prass õpetajakoolituse peaspetsialist M-447 kerli.prass@tlu.ee +372 619 9767
Mati Väljas õppeinfosüsteemi spetsialist T-214 mati.valjas@tlu.ee
Nele Vokk õppearenduse jurist T-214 nele.vokk@tlu.ee +372 640 9134
Aet Möllits interdistsiplinaarse õppe koordinaator T-306 aet.mollits@tlu.ee +372 640 9236
Kairit Ojang õppekorralduse peaspetsialist T-214 kairit.ojang@tlu.ee +372 6409 238
Nele Dobrõš välisõppe peaspetsialist T-215A nele.dobros@tlu.ee +372 640 9136
Ingrid Hinojosa väliskülalisüliõpilaste koordinaator T-215A ingrid.hinojosa@tlu.ee +372 640 9217
Kersti Papson õppekorralduse peaspetsialist T-214 kersti.papson@tlu.ee +372 640 9137
Kadi Möldri välisõppe spetsialist T-215A kadi.moldri@tlu.ee +372 640 9136