vilistlased

Hea vilistlane!

Ülikooliaeg jääb meist paljudele meelde kui üks eriline aeg elus. Ükskõik, kas oled lõpetanud aasta, 10 aastat või 50 aastat tagasi – ära jää võõraks! Kui soovid teada, kuidas Sinu ülikoolil tänasel päeval läheb, liitu vilistlaste uudiskirjaga. Samuti ootame huviga Sinu mõtteid, millist infot sooviksid uudiskirjas näha. Võib-olla on just Sinul käsil huvitav tegevus või projekt, millest võiksid ka teised teada saada?

Avatud loengud, erialakonverentsid, arutlusõhtud ja näitused on ülikoolielu loomulik osa – kõigest sellest oled oodatud osa võtma ka vilistlasena. Kasvava kogemustepagasiga erialaspetsialistile võib  pakkuda huvi enesetäiendamine avatud õppeskeelekursustel ning suveülikoolis. Akadeemilise raamatukogu uksed on jätkuvalt avatud. Samuti on Sul võimalik kasutada karjäärinõustajate abi oma professionaalse elu planeerimisel.

Kuuludes Tallinna Ülikooli vilistlaste kogukonda, püsid paremini kursis siin toimuvate sündmustega ja vilistlasüritustega. Kuigi nende sündmuste peamine eesmärk on pakkuda osalejatele uusi teadmisi ja võimalusi kaasa rääkida, on neil ka oluline lisaväärtus iga vilistlase jaoks – seal on Sul võimalus kohtuda oma vanade õpingukaaslastega ja sõlmida uusi tutvusi.

Jälgi meie tegevusi ka LinkedInis!

Tutvu Sajandi vilistlastegaTutvu silmapaistvate vilistlastega 

Võta ühendust

Narva mnt 25, ruum T223, 10120 Tallinn
Üldkontakt: alumni@tlu.ee 
640 9120, Ele Arder, juhataja, turundusjuht
640 9142, Sulev Oll, kommunikatsioonijuht
640 9202, Kristiina Oppi, muuseumi projektijuht