Koori muusikaalaste tegevuste hulka kuuluvad ülesastumised ülikooli aktustel ja tähtsündmustel, kontsertreisid nii Eestis kui ka välismaal ning koostöö erinevate muusikutega, näiteks Tanel Padar, Politsei- ja Piirivalveorkester, Tõnis Mägi, Marvi Vallaste, Kaire Vilgats jpt. Kooriliikmed on aktiivsed ka mujal kui muusikas.

XXVI Üldlaulupidu 

Koori eestvedamisel toimuvad nii piljardi- kui ka bowlinguturniirid, mängime pokkerit ja sõidame karti. Suviti mängime jalgpalli ja võrkpalli. Korraldame saunaõhtuid, jõulupidusid ja suvepäevi nii koorisiseselt kui ka koos teiste sõbralike kollektiividega.

Meeskoor ootab alati enda ridadesse julgeid ja aktiivseid laulumehi.

Viisipidamine on kohustuslik. Kui nooti lugeda ei oska, siis selle õpetame kohapeal selgeks.

Koorist

Dirigent Jüri: Meeskoori distsipliin on: laulame ja ei laula!

Koor loeb end 1955. aastal asutatud Tallinna Pedagoogilise Instituudi Meeskoori järeltulijaks. Enamik praegusest lauljaskonnast kogunes 1999. aasta sügisel, mil dirigendid, kes soovisid Eesti meeskoori maastikul teha suuri muutusi, käisid läbi Tallinna gümnaasiume, et leida noori laulumehi. Siis sai kollektiivi nimeks Tallinna noorte meeskoor, aasta hiljem jätkati Tallinna Pedagoogikaülikooli meeskoorina. 2005. aasta ülikooli nime vahetuse tulemusena kannab ka koor Tallinna Ülikooli nime.

Võta meiega ühendust!