Ekspert eetris kujundus

VAATA SAATEID 

Tänaseks on juba igaühele selgeks saanud, et teadlaste roll on ühiskonnas olulisem kui kunagi varem. Iga päev paiskab õhku rohkem küsimusi kui vastuseid ja teadmatus tekitab paratamatult ebakindlust ja hirmu. Selguseks, uuteks lahendusteks ja tarkadeks otsusteks olgu riigi või inimese tasandil on vaja tõenduspõhisust. See on miski mis ebakindlas maailmas vähegi kindlustunnet loob. Ja siin astuvadki mängu teadlased. 

Saatesari "Ekspert eetris" toob ekraani vahendusel teieni põnevad, silmaringi avardavad ja harivad teemad. Olgu tegu tervise, poliitika, hariduse, kunsti või juriidikaga. Arutame BFMi stuudios koos oma valdkonna ekspertidega just täna aktuaalseid küsimusi, mis puudutavad Sind, mind ja paljusid teisi. Ikka selleks, et maailma paremaks muuta.

Vaata meid igal kolmapäeval kell 16 Postimees TV vahendusel.

Postimees TVs     

Toimunud saateid saab vaadata järgi Tallinna Ülikooli YouTube'is võis kuulata Soundcloudist või Spotifyst.

YouTube  Soundcloud  Spotify 

Teaduse populariseerija

Saatejuhid on Tallinna Ülikooli ettevõtluskoostöö ja teadmussiirde juht Aija Sakova, BFMi lektor Mart Soonik, Tallinna Ülikooli arendusprorektor Katrin Saks,Tallinna Ülikooli nüüdismeedia magister Melissa Mariel Korjus ja Tallinna Ülikooli viimase aasta üliõpilane Katriin Lepik.

Saada teema, millest soovid saates lähemalt kuulda aadressil: pr@tlu.ee