Õpingud

Tallinna Ülikooli üliõpilastööde konkursil säras viis BFMi tööd

Tallinna Ülikooli üliõpilaste teadustööde üleülikooliline konkurss korraldatakse igal aastal eesmärgiga väärtustada ja ergutada üliõpilaste teadustegevust ning avaldada tunnustust väljapaistvaid lõputöid kirjutanud üliõpilastele ja nende juhendajatele.

BFMi tunnustatud lõputööd

Digi- ja meediakultuuri valdkonna magistritööde kategoorias võidutsesid BFMi üliõpilastööd

Esimese koha pälvis Raul Lobanovi töö "Teleauditooriumi mõõtmine digiajastul. Mõõdikuuringu tulemuste ja voogedastusteenuse kasutusstatistika võrdlev analüüs ERR-i audiovisuaalse programmi näitel." Töö juhendaja on BFMi meediainnovatsiooni professor Indrek Ibrus

Teise koha teenis Kristiina Raud tööga "Dashing, distant, and deviant: Meanings attributed to LGBT people by the movable middle in Estonia." Juhendaja on BFMi ristmeedia dotsent Alessandro Nanì.

Kolmandale kohale tuli Regina Seppik tööga "A Study on Language Practices within the Ethnically Diverse Families in Tallinn on the Example of Spanish-/Italian-/French- and Estonian-speaking Families." Töö juhendaja on kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor Anastassia Zabrodskaja.

Digi- ja meediakultuuri valdkonna bakalaureusetööde kategooria võitja on BFMi vilistlane

Kategooria võitja on Laura-Marleene Jefimov, kelle töö kandis pealkirja "Üldsuse osalemise vastased strateegilised hagid ja hagiähvardused uurivate ajakirjanike tööpraktikas." Tema töö juhendaja on ajakirjanduse õppekava kuraator Külli-Riin Tigasson.

Digi- ja meediakultuuri valdkonna teaduspublikatsioonide kategooria teine koht

Mar Canet Sola (BFMi nooremteadur) ja Varvara Guljajeva (2022) Dream Painter: Exploring creative possibilities of AI-aided speech-to-image synthesis in the interactive art context. Proceedings of the ACM on Computer Graphics and Interactive Techniques, Volume 5 (4), pp 1–11

Konkursile esitati kokku 85 tööd. Neid hindasid valdkondade põhiselt moodustatud alakomisjonid. Palju õnne kõikidele vilistlastele ja juhendajatele!

Tutvu kõikide auhinnatutega