rõõmsad inimesed

2021/2022. õa sügisese vastuvõtu ajakava

11.–25. oktoober Avalduste esitamine infosüsteemis SAIS.
11.–25. oktoober

Lisadokumentide esitamine Tallinna Ülikoolis (Narva mnt 25, ruum T-213). Kohapeale ootame lisadokumente tooma neid kandidaate, kelle puhul läbi SAIS infosüsteemi avaldust esitades riiklikest andmebaasidest hariduse andmeid saada ei ole võimalik. Palun võta ühendust vastuvott@tlu.ee või 6409 135, et leppida kokku täpne aeg.

1.–10. november Sisseastumiseksamid
  Nimekirjad avalikustatakse jooksvalt pärast vastuvõtueksami tulemuste selgumist
9. jaanuar

Õppekohtade täitmise tähtaeg, õppelepingu sõlmimise viimane tähtaeg

Kõige tähtsam info vastuvõtu kohta

  • SAISis avalduse esitamiseks on vajalik kehtiv ID-kaart, mobiili ID või Smart ID. Kontrolli järele, et su ID-kaart või sertifikaadid ei oleks aegunud ja et sa tead, mis su PIN 1 on. Pangad enam uusi paroole ei väljasta.
  • Avalduse saab esitada ühele konkursile.
  • Eestikeelsele õppekavale kandideerimiseks peab olema eesti keele tase B1. Vaata siit, millega on võimalik keeletaset tõendada.
  • Välisriigis omandatud haridust tunnustab ülikool lähtuvalt Eesti ENIC/NARIC Keskuse hinnangust ja soovitusest. Hinnangu saamine võtab aega kuni 30 päeva, seega palun võtta see hinnang võimalusel juba enne vastuvõtuperioodi algust.
  • Vastuvõetud kandidaadid immatrikuleeritakse kevadsemesti alguseks.

Lisainfo

Kui Sul on küsimusi sisseastumise kohta või soovid teada rohkem ülikoolis õppimisest, võta ühendust meie vastuvõtuspetsialistiga.

E-post: vastuvott@tlu.ee 
Telefon: 6409 135