Uus kolleeg: Keiju Marmor

Keiju Marmor on digitehnoloogiate instituudi haridustehnoloogia keskuse uus projektide koordinaator.

Keiju

Keiju, kuidas te plaanite kasutada oma kogemusi ja oskuseid uues rollis Tallinna Ülikoolis?

Mul on 11 aastane töökogemus büroo- ja tootejuhina ja selle aja jooksul oli mul võimalus tegeleda huvitavate ja väljakutsuvate ülesannetega. Minu töö organiseerimisvõime ja korrapärasus on heal tasemel ja ma plaanin seda kasutada uuel töökohal.

Missugused ootused on teil uue tööga seotud?

Praegu ma veel tutvun HTK projektidega. See valdkond on minu jaoks uus, aga loodan, et minu initsiatiivikus aitab kaasa ja asjad tulevad loomulikult. Olen alati valmis midagi uut õppima.

Teil on veel plaanis tegeleda HTK turundusega. Rääkige palun natukene sellest.

Ma omandasin oma esimese kõrghariduse Majanduskoolis, kus õppisin juhiabiks. Hetkel ma õpin Majanduskoolis sotsiaalmeedia spetsialisti eriala. Idee turundust õppima minna tuli eelmisest töökohast, kus ma olin juba 10 aastat samal positsioonil. Tekkis idee ennast uues valdkonnas arendada. Nüüd proovin oma uued oskused kasutada Tallinna Ülikoolis ja teha HTK veel rohkem nähtavaks nii sotsiaalmeedias kui ka väljaspool.

Mis on hea töötulemuse saavutamiseks kõige olulisem?

On tähtis olla ettevõtlik inimene hea organiseerimisvõimega.

Kust ja kuidas te leiate inspiratsiooni?

Väga väikestest asjadest. Tasub väärtustada seda, mis sul on. Kui minu pere ja lapsed on terved, kui mul on olemas sõbrad, siis see ongi minu kõige suurem motivatsioon ja inspiratsioon.

Mis saab alati leida teie töölaual?

Märkmiku, veeklaasi, paberit ja taimepoti!