Heast mõttest sündis 20 diivanit

TLÜ Haapsalu kolledž ja Haapsalu Kutsehariduskeskus on koostööd teinud juba üsna mitu aastat. Kaasame üksteise ainetesse partnerkooli õppijaid, oleme leidnud ühisosi praktikate raames, osalenud ühises rahvusvahelises projektis ja palju muud.

diivanid

Üks ilus ja käega katsutav ühistöö sai teoks koostöös kutsehariduskeskuses sadulsepa eriala õppijatega, keda juhendas Janne Muuli. Nimelt olime dilemma ees, et kümneaastased ja üsna palju "kuulnud ja näinud” diivanid kabinettides ja fuajeedes vajasid asendust. Kas ostame uued või on mõni muu võimalus?

Tulime mõttele, et kutsehariduskeskus vajab äkki oma õppetööks ülesannet, mis võimaldab kõikidel ühtemoodi teostust õppida. Et kui pakkuda välja 20 ühesugust raami, millele saavad sadulsepad teha uue sisu ja katta selle ülikooli värvides kangaga?

Mõeldud-tehtud. Kuu aja jooksul oleme kutsehariduskeskuse õppijate töö tulemusel saanud kolledžisse 20 uut ja ilusat diivanit. Aitäh kõikidele osapooltele!

diivanid