Teade

Talvekoolis avardatakse kultuuriteaduste ja kunstide maailmapilti

23.- 27. jaanuarini toimub Tallinna Ülikoolis Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli 12. talvekool teemal "Integrative Humanities: Intersecting Art, Science, Nature and Technology”.

Kultuuriteaduste ja kunstide doktorikooli 12. talvekool

Talvekool programmi on koostanud Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi semiootika ja tõlkeuuringute professor Daniele Monticelli ja ja kultuuriajaloo professor Marek Tamm. Seminaride toimumist koordineerib teadur Tanya Escudero.

Talvekooli rikkalikus programmis on ka kaheksa plenaarettekannet nimekatelt teadlastelt üle ilma ja neid ettekandeid võib tulla igaüks kuulama ka ilma talvekooli registreerimata.

Kõik plenaarloengud toimuvad Tallinna Ülikooli Astra maja Maximumi auditooriumis (Narva mnt 29, ruum A002).

Loe lähemalt SIIT