Hariduskonverentsil tunnustati parimaid juhendajaid

Tartu Ülikooli Teaduskool korraldas 24.-25. oktoobril hariduskonverentsi teemal „Talendid tuleviku teenistuses IV“, mis sellel korral oli pühendatud Eesti olümpiaadiliikumise 70. aastapäevale. Tallinna Ülikooli loodus-ja terviseteaduste instituudist (LTI) olid sellel korral aukirja väärilised keemia didaktika lektor Katrin Soika ja käsitöö hariduse dotsent Ene Lind. Fotol vasakult: antakse auhinda üle LTI käsitöö hariduse dotsendile Ene Lind, kõrval pildil toimub arutelu slaidil nimetatud isikute poolt.

Fotol vasakult Ene Lind autasustamine ja esitluse tegemine

Tartu Ülikooli Teaduskool korraldas 24.-25. oktoobril hariduskonverentsi teemal „Talendid tuleviku teenistuses IV“, mis sellel korral oli pühendatud Eesti olümpiaadiliikumise 70. aastapäevale. Konverentsil ütlesid tervitussõnad nii Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser kui ka haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas.

Lisaks erinevatele tervitussõnadele ja ettekannetele said meeleolukates paneelaruteludes sõna nii olümpiaadide korralduskomisjonide liikmed, õpilaste juhendajad/õpetajad kui ka mitmetel Eesti ja rahvusvahelistel olümpiaadidel osalenud noored. Murekohana toodi välja olümpiaadide vähest kajastatust meedias, püüti leida õiget metoodikat andekate ja ka olümpiaadidele minna soovivate laste leidmiseks ning neuroteadlase Jaan Aru abiga otsiti võimalusi olümpiaadile mineva õpilase mentaalseks toetamiseks.

Esimese konverentsipäeva lõpus toimunud Tartu Ülikooli rektori vastuvõtul tunnustati aukirja ja meenega tublimaid õpilaste juhendajaid üle Eesti ning samuti olümpiaadide korralduskomisjonide pikaaegseid liikmeid. Tallinna Ülikooli loodus-ja terviseteaduste instituudist (LTI) olid sellel korral aukirja väärilised keemia didaktika lektor Katrin Soika ja käsitöö hariduse dotsent Ene Lind.

Konverentsi väisas Tiina Vänt, tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi korralduskomisjoni esimees.