Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Kiigema turundusjuht, osakonna juhataja T-223 kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht T-223 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Doris Piho turunduse peaspetsialist T-223 doris.piho@tlu.ee +372 640 9119
Karolin Mägi välisturunduse peaspetsialist T-217 karolin.magi@tlu.ee +372 619 9599
Kristiina Oppi muuseumi projektijuht S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Piret Räni kujundaja-fotograaf S-112C piret.rani@tlu.ee +372 640 9143
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Mirjam Männi kujundaja S-112A mirjam.manni@tlu.ee 6409141
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist T-223 karol-milaine.jurgenson@tlu.ee +372 640 9216
Bärbel Salumäe õpilasakadeemia projektijuht T-217 barbel.salumae@tlu.ee 6409369
Rain Uusen sisekommunikatsiooni spetsialist
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht T-217 birgit.kirsimagi@tlu.ee 6409218
Evelin Värva sündmuste koordinaator T-223 evelin.varva@tlu.ee 6409 138
Terttu Maastik turundusspetsialist T-223 terttu.maastik@tlu.ee +372 640 9214
Kertu Kula teaduskommunikatsiooni spetsialist T-223 kertu.kula@tlu.ee 6409 219