Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Ele Arder turundusjuht, osakonna juhataja T-212B ele.arder@tlu.ee +372 640 9120
Kristiina Oppi muuseumi kuraator-koguhoidja S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Elo Unt rahvatantsuansambli "Soveldaja" juhendaja N-527 elo@tantsuagentuur.ee
Kristjan Kalde kujundaja S-112A kristjan.kalde@tlu.ee 640 9141
Kertu Punger turunduse peaspetsialist T-212C kertu.punger@tlu.ee 6409 119
Indrek Vijard koorijuht
Rando Aljas välisturunduse peaspetsialist T-212C rando.aljas@tlu.ee +372 61 99 599
Evelin Tabur sündmuste koordinaator T-212A evelin.tabur@tlu.ee +372 640 9138
Merli Vajakas teaduskommunikatsiooni peaspetsialist T-212A merli.antsmaa@tlu.ee +372 640 9219
Toomas Voll koorijuht
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht T-217 birgit.kirsimagi@tlu.ee +372 640 9218
Teele Ilvest õpilasakadeemia projektijuht T-217 teele.ilvest@tlu.ee 640 9369
Külli Kiivet koorijuht
Evelin Jürisson sisekommunikatsiooni spetsialist T-212B evelin.jurisson@tlu.ee 6 409 215
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist S-112A karol-milaine.jurgenson@tlu.ee +372 640 9216
Ly Puusaar turundusspetsialist T-212C ly.puusaar@tlu.ee +372 640 9214
Martin Sildos sümfooniaorkestri juht
Rein Olesk kommunikatsioonijuht S-111 rein.olesk@tlu.ee 6409142