Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Kiigema turundusjuht, osakonna juhataja T-223 kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht T-223 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Karl Hallik ingliskeelse kommunikatsiooni peaspetsialist T-223 karl.hallik@tlu.ee +372 640 9216
Kerli Onno teaduskommunikatsiooni spetsialist T-223 kerli.onno@tlu.ee +372 640 9219
Doris Piho turunduse peaspetsialist T-223 doris.piho@tlu.ee +372 640 9119
Karolin Mägi välisturunduse peaspetsialist T-217 karolin.magi@tlu.ee +372 619 9599
Liisa Koppel sündmuste projektijuht T-223 liisa.koppel@tlu.ee +372 640 9138
Kristjan Kalde kujundaja S-112A kristjan.kalde@tlu.ee +372 640 9141
Kristiina Oppi muuseumi projektijuht S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Piret Räni kujundaja-fotograaf S-112C piret.rani@tlu.ee +372 640 9143
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht birgit.kirsimagi@tlu.ee 6409218
Terttu Maastik turundusspetsialist T-223 terttu.maastik@tlu.ee +372 640 9369
Mirjam Männi kujundaja
Riin Aljas kommunikatsioonispetsialist T-223 riin.aljas@tlu.ee +372 640 9215