Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Kiigema turundusjuht, osakonna juhataja T-212B kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht S-111 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Doris Piho turunduse peaspetsialist T-212C doris.piho@tlu.ee +372 640 9119
Karolin Mägi välisturunduse peaspetsialist T-217 karolin.magi@tlu.ee +372 619 9599
Kristiina Oppi muuseumi projektijuht S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht T-217 birgit.kirsimagi@tlu.ee +372 640 9218
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist T-212C karol-milaine.jurgenson@tlu.ee +372 640 9216
Terttu Maastik turundusspetsialist T-212C terttu.maastik@tlu.ee +372 640 9214
Rein Olesk sisekommunikatsiooni spetsialist T-212C rein.olesk@tlu.ee +372 6409 215
Bärbel Salumäe õpilasakadeemia projektijuht T-217 barbel.salumae@tlu.ee +372 640 9369
Kristjan Kalde kujundaja S-112A kristjan.kalde@tlu.ee 6409 141
Kertu Kula teaduskommunikatsiooni spetsialist T-212A kertu.kula@tlu.ee +372 640 9219
Evelin Tabur sündmuste koordinaator T-212A evelin.tabur@tlu.ee +372 640 9138