Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Rein Olesk osakonna juhataja, kommunikatsioonijuht T-212C rein.olesk@tlu.ee 6409142
Emily Bollverk sisekommunikatsiooni spetsialist T-212C emily.bollverk@tlu.ee +372 640 9215
Rando Aljas turundusjuht T-212C rando.aljas@tlu.ee +372 61 99 599
Silvia-Kristiin Kask teaduskommunikatsiooni peaspetsialist T-212B silvia-kristiin.kask@tlu.ee +372 640 9219
Evelin Tabur sündmuste koordinaator T-212A evelin.tabur@tlu.ee +372 640 9138
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist S-112A karol-milaine.jurgenson@tlu.ee +372 640 9216
Kristjan Kalde kujundaja S-112A kristjan.kalde@tlu.ee 640 9141
Kristiina Oppi muuseumi kuraator-koguhoidja S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Siiri Häidma välisturunduse spetsialist T-212C siiri.haidma@tlu.ee +372 640 9214
Elo Unt rahvatantsuansambli "Soveldaja" juhendaja N-527 elo@tantsuagentuur.ee
Toomas Voll koorijuht
Külli Kiivet koorijuht
Martin Sildos sümfooniaorkestri juht
Monika Maljukov kommunikatsioonispetsialist T-212C monika.maljukov@tlu.ee
Indrek Vijard koorijuht
David Truusa rahvatantsuansambli "Soveldaja" rühma juhendaja
Cristel Kiilstrom turundusspetsialist cristel.kiilstrom@tlu.ee