Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Kiigema turundusjuht, osakonna juhataja T-212B kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht S-111 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Kristiina Oppi muuseumi projektijuht S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht T-217 birgit.kirsimagi@tlu.ee +372 640 9218
Evelin Tabur sündmuste koordinaator T-212A evelin.tabur@tlu.ee +372 640 9138
Kertu Punger turunduse peaspetsialist
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist T-212C karol-milaine.jurgenson@tlu.ee +372 640 9216
Teele Ilvest õpilasakadeemia projektijuht T-217 teele.ilvest@tlu.ee 6409 369
Rein Olesk sisekommunikatsiooni spetsialist T-212C rein.olesk@tlu.ee +372 6409 215
Elis Rebane välisturunduse peaspetsialist T-217 elis.rebane@tlu.ee +372 61 99 599
Kristjan Kalde kujundaja S-112A kristjan.kalde@tlu.ee 640 9141
Ly Puusaar turundusspetsialist T-212C ly.puusaar@tlu.ee +372 640 9214