Inimesed

Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Nimi Amet Ruum E-mail Tel. nr.
Kadri Kiigema turundusjuht, osakonna juhataja T-223 kadri.kiigema@tlu.ee +372 640 9120
Sulev Oll kommunikatsioonijuht T-223 sulev.oll@tlu.ee +372 640 9142
Karl Hallik ingliskeelse kommunikatsiooni peaspetsialist T-223 karl.hallik@tlu.ee +372 640 9216
Doris Piho turunduse peaspetsialist T-223 doris.piho@tlu.ee +372 640 9119
Karolin Mägi välisturunduse peaspetsialist T-217 karolin.magi@tlu.ee +372 619 9599
Kristiina Oppi muuseumi projektijuht S-112B kristiina.oppi@tlu.ee +372 640 9202
Piret Räni kujundaja-fotograaf S-112C piret.rani@tlu.ee +372 640 9143
Olga Reili rahvusvahelise suve- ja talvekooli spetsialist T-217 olga.reili@tlu.ee +372 640 9218
Mirjam Männi kujundaja S-112A mirjam.manni@tlu.ee 6409141
Kertu Kula teaduskommunikatsiooni spetsialist T-223 kertu.kula@tlu.ee 6409 219
Gerli Ööpik kommunikatsioonispetsialist T-223A gerli.oopik@tlu.ee +372 640 9215
Teele Ilvest õpilasakadeemia projektijuht
Birgit Kirsimägi rahvusvahelise suve- ja talvekooli projektijuht birgit.kirsimagi@tlu.ee 6409218
Bärbel Salumäe õpilasakadeemia projektijuht T-217 barbel.salumae@tlu.ee 6409369
Terttu Maastik turundusspetsialist T-223 terttu.maastik@tlu.ee +372 640 9214
Evelin Värva sündmuste koordinaator T-223 evelin.varva@tlu.ee 6409 138