Üritus

Teisel detsembril toimub VIII mitmeteaduslik eesti teaduskeele konverents

Konverentsil käsitletakse keelelist õiglust mitmekeelses ülikoolis, mitme valdkonna terminivara tarvitust, korrastust ja arendust, Eesti ülikoolide doktorandide keelehoiakuid ja -muresid ning teadustekstide tõlkimist.

Konverents - pilt

Konverentsil peavad ettekandeid Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kaitseväe Akadeemia, Tallinna Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli ning Tartu ülikooli teadlased-õppejõud.

Osalema on oodatud kõrgkoolide ja teadusasutuste iga eriala teadlased, õppejõud, üliõpilased, teadustekstide eestindajad ja toimetajad ning kõiki täppiskeelsest teadusest huvitatud.

Tutvu konverentsi kava ning ettekannete lühitutvustustega. Osalemine on kõigile tasuta. Konverents toimub Tallinna Ülikool Mare hoone Tallinna saalis (M-218) 2. detsembril. Palume registreeruda hiljemalt 28. novembril. Konverentsi korraldab TLÜ teaduskeelekeskus

Lisateave: Peep Nemvalts, TLÜ teaduskeelekeskuse juhataja Peep.Nemvalts@tlu.ee