Katrin Tiidenberg pälvis Eesti teaduse populariseerimise auhinna

Tänavusel Eesti teaduse populariseerimise auhinna konkursil kategoorias „Teaduse ja tehnoloogia populariseerimine audio-visuaalse ja elektroonilise meedia abil“ tunnustati vaktsineerimise teaduslikku tausta selgitavate lühivideote eest Eesti noorte teaduste akadeemiat ja Katrin Tiidenbergi.

pilt Katrin Tiidenbergist

Katrin Tiidenber on Tallinna Ülikooli BFMi osaluskultuuri professor ja on Eesti noorte teaduste akadeemia juhatuse liige. Katrin Tiidenbergil on esiletõstmisega doktorikraad Tallinna Ülikoolist ja tema doktoritöö pealkiri oli „Image Sharing, Self-Making and Significant Relationships: Understanding Selfie-Practices“. Lisaks sellele on ta järeldoktorina töötanud Taanis Aarhusi ülikoolis.

Eesti noorte teaduste akadeemia (ENTA) asutati 2017. aastal Eesti teaduste akadeemia initsiatiivil ja on iseseisev noorteadlastega seotud teemadele keskendunud MTÜ. ENTA eesmärk on olla noorte teadlaste häälekandjaks ühiskonnas ja esindada noorte teadlaste huve.