Kristi Kivisild on kodanikuühiskonna aasta vabatahtlik 2022

Möödunud nädala lõpus tunnustati kodanikuühiskonna 2022. aasta tegijaid. Kodanikuühiskonna aasta vabatahtlikuks valiti teiste hulgas ka Tallina Ülikooli haridusteaduste instituudi koolitusjuht Kristi Kivisild. Eesti Vabaühenduste Liidu tunnustused andis üle Eesti Vabariigi president Alar Karis.

Foto aasta vabaühenduste tunnustuse saajatst ja president Alar Karisest
Foto: Karl-Kristjan Nigesen

Kristi Kivisild pälvis tunnustuse aastatepikkuse panustamise eest Märjamaa sporti. Ta on korraldanud erinevaid kohalikke spordisündmuseid nagu laste- ja noorte spordipäev, Märjamaa alevijooksu, Järta öö matku jmt. Kristi algatas vabatahtliku spordientusiastina Märjamaa spordikeskuses koolieelikute spordiringi, mis toob iganädalaselt kokku kuni 30 last. Tema korraldatud üritused toovad liikumisrõõmu igas vanuses inimestele. 

Eesti Vabaühenduste Liit tunnustab aasta tegijatena kodanikke, vabaühendusi, ettevõtteid ja muid organisatsioone ning algatusi, mis on viimase aasta jooksul ühiskonnas midagi head teinud. Märka vabatahtlikku märgisega tunnustatakse neid, kes on panustanud vabatahtlikuna, näidanud eeskuju vabatahtlike kaasajana või on silma paistnud vabatahtlikkust soodustava ettevõttena. 

Kodanikuühiskonna tegijaid on tunnustatud 1996. aastast ja vabatahtlikke alates 2005. aastast. Tunnustamisürituse patrooniks on Eesti Vabariigi president ja üritust rahastab siseministeerium.

Oleme Tallinna Ülikoolis Kristi üle uhked ja soovime talle ülikooli poolt palju õnne!