Tallinna Ülikooli sünnipäeval anti üle teenetemärgid

Möödunud nädalal tähistas Tallinna Ülikool oma 18. sünnipäeva. Pidupäeval andis Tallinn Ülikooli rektor professor Tõnu Viik üle teenetemärgid.

Foto teenetemärkidest

Teenetemärgiga tunnustati:

• Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi disaini dotsenti Krista Arenit hindamatu panuse eest kunstide õppimise ja õpetamise uuendamisel ning mitmete ülikooli linnaku õppe- ja vabaaja veetmise alade kujundamise eest.
  • Digitehnoloogiate instituudi raamatukogunduse lektorit Aira Lepikut pikaajalise töö eest infoteaduste õpetamisel ja populariseerimisel.
  • Humanitaarteaduste instituudi inglise keele ja testimise dotsenti Ene Alast pikaajalise, usaldusväärse ja järjepideva töö eest kõrgelt hinnatud õppejõu ja juhendajana ning inglise keele ja kultuuri ja võõrkeeleõpetaja õppekavade arendamise eest.
  • Haridusteaduste instituudi alushariduse professorot Aino Ugastet alushariduse valdkonna õppe-, teadus- ja arendustegevuste pikaajalise ja tulemusliku juhtimise ning arendamise eest.
  • Haridusteaduste instituudi kutsehariduse teenekat professorit Krista Loogmat kutsehariduse valdkonna teadus- õppe- ja arendustegevuste pikaajalise ja tulemusliku eestvedamise ning arendamise eest.
  • Ühiskonnateaduste instituudi võrdleva poliitika teenekat professorit Raivo Vetikut pikaajalise eduka panuse eest sotsiaaluuringute valdkonna arendamisel ning migratsiooni valdkonna projektide eduka juhtimise eest.
  • Looduse- ja terviseteaduste instituudi anatoomia õppejõudu Saima Kuud pikaajalise töö eest hinnatud õppejõuna, õppekavade juhina ja liikumisharrastuse edendajana.
  • Looduse- ja terviseteaduste instituudi keemia professorit Rando Tuvikest suure panuse eest eduka projektide taotlejana, uurimisgrupi eestvedajana ning doktoritööde juhendajana.

Palju õnne kõigile tunnustuse pälvinutele!