Seminar

ÜTI teadusseminar: Tšehhi ja Euroopa Liidu suhted 1989-2019: Miks on tšehhid euroskeptilised?

Ühiskonnateaduste instituut

15.05.2019 kell 16.00 - 17.30

SOGOLAS Research Seminar: Relations between Czechs and the European Union 1989-2019: Why Czechs are so Euros-ceptical?

05/15/2019 - 16:00 - 17:30

Additional information:
Content-related questions: Airi-Alina.Allaste@tlu.ee
Organisational questions: Koidu.Saia@tlu.ee

SOGOLAS Research Seminar, 15.05

University

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Hiljutised avaliku arvamuse küsitlused näitavad, et Tšehhi on üks Euroopa Liidu kõige skeptilisemaid riike. Tšehhi rahvahääletus EL-ist lahkumise kohta võib kaasa tuua Czexiti - seda hoolimata üldiselt positiivsetest makromajanduslikest näitajatest (SKP kasv, madal töötus, madal inflatsioon). Ettekandes püütakse uurida tšehhide skeptitsismi võimalikke põhjuseid Euroopa Liidu suhtes.

Ettekanne on inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud kuulama ja kaasa rääkima!

Loe sündmuse pikemat kirjeldust SIIT.

Lisainfo:
Sisulised küsimused: Airi-Alina.Allaste@tlu.ee
Organisatoorsed küsimused: Koidu.Saia@tlu.ee

image

Ürituse läbiviimist toetavad Eesti Teaduste Akadeemia ja Käitumis-, sotsiaal- ja terviseteaduste doktorikool, mida finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tallinna Ülikoolis ASTRA projekt "TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja").