Teadussündmus

BFMi külalisloeng: Kinga Polynczuk-Alenius

Loeng toimub 21. oktoobril algusega kell 14.15 ruumis N-207. Kinga Polynczuk-Aleniuse külalisloeng on inglise keeles ning selle pealkirjaks on 'Spatiotemporalities in racist domopolitical discourse of right-wing media in Poland and Czechia'.

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

21.10.2021 kell 14.15 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kinga Polynczuk-Alenius esitleb veel töös olevat artiklit, mille kaasautoriks on Ilana Hartikainen (Helsingi Ülikool). Töös uurivad nad parempoolse suunitlusega meedia diskursust Poola ja Tšehhi migratsioonis toimuva rassismi kohta, mis ühtlasi iseloomustab ja põhjustab ühiskondlike ja institutsionaalsete mustrite jätkumist, kui vaatluse all on kuuluvus ja tõrjutus.

Täpsem info

Kinga Polynczuk-Alenius läbib Helsingi Ülikooli meedia ja kommunikatsiooni valdkonna järeldoktorantuuri.

NB! Polynczuk-Alenius annab veel ühe loengu teisipäeval, 19. oktoobril Zoomis. Rohkem infot siit.