Teadussündmus

HTI teadusseminar – „Toetust vajavad noored kutsehariduses: komplekssed tegurid mõjutamas noorte toimetulekut“

Ootame kõiki huvilisi haridusteaduste instituudi teadusseminarile „Toetust vajavad noored kutsehariduses: komplekssed tegurid mõjutamas noorte toimetulekut“.

Haridusteaduste instituut

15.03.2023 kell 14.00 - 15.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

TLÜ haridusteaduste instituudi uurimisrühm uurib koostöös partneritega Leedu, Läti ja Norra ülikoolidest EmpowerVET projektis haavatavate noorte hariduslikke üleminekuid mõjutavaid kompleksseid tegureid ning kutsehariduse rolli, et ennetada koolist väljalangemist ning toetada sisenemist tööturule.

Seminaril tutvustavad uurimisprojekti liikmed Meril Ümarik, Krista Loogma, Terje Väljataga ja Inna Bentsalo projekti seniseid tulemusi. Noortega läbiviidud süvaintervjuud annavad pildi, mis toetab ja takistab noorte toimetulekut nende enda perspektiivist lähtuvalt. Toome esile ilmnenud kitsaskohti ja häid praktikaid Eestist ja partneritelt kutseõppeasutuste noorte toetamisel.

Seminar toimub 15. märtsil 2023 kell 14.00–15.30 ruumis M340 (Eduspace) ning Zoomis

Liitu seminariga Zoomis

Loe projektist lähemalt

logo

Projekt „Kutseharidus ja töökohapõhine õpe toetamas riskinoorte sotsiaalset kaasatust“ (EmpowerVET) on rahastatud programmist  EEA Financial Mechanism Baltic Research Programme in Lithuania toetuslepingu LT08-2-LMT-K-01-010 alusel.

HTI teadusseminar