Seminar

TLÜ ja Malta Ülikooli ühine teadusseminar "Academic pathways of university lecturers at three European universities"

Rahvusvaheline uurimisgrupp ÕPPES TECH-METH kutsub osalema Tallinna ja Malta Ülikooli ühisel teadusseminaril "Academic pathways of university lecturers at three European universities".

Haridusteaduste instituut

01.11.2023 kell 12.30 - 13.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Seminari ettekanded põhinevad rahvusvahelise uurimisgrupi poolt läbiviidud uurimisprojekti “Professional pathways in the context of educational innovations and institutional changes in universities. Teachers' professional identity and teaching practices, experience and well-being (2021–2023)” tulemustel.

Uurimusprojektis osalesid Meril Ümarik, Larissa Jõgi, Kaire Povilaitis (Tallinna Ülikool), Maria Cutajar ja Pen Lister (Malta Ülikool), Aytuna Yamak ja Vesa Korhonen (Tampere Ülikool). Uurimisrühma veebilehelt on leitavad ÕPPES uurimisgrupi eelnevad teadusseminarid ja publikatsioonid.

Ettekannetega esinevad seminaril Malta Ülikoolist Maria Cutajar, Tallinna Ülikoolist Meril Ümarik, Larissa Jõgi ja Kaire Povilaitis ning Tampere Ülikoolist Aytuna Yamac.

Seminar toimub hübriidvormis koostöös TLÜ haridusteaduste instituudi ja Malta Ülikooli haridusteaduste teaduskonnaga

Toimumisaeg: 1. novembril 2023 kell 12.30–13.30.

Seminar toimub füüsilisel kujul Malta Ülikoolis, kuid huvilised saavad liituda Zoomi vahendusel. Zoomi ruum on avatud alates kell 12.15.

Liitu seminariga Zoomis

TLÜ Malta Ülikooli ühine teadusseminar