Üritus

Veebiseminar õpetajatele – "Soovin saada rahatargaks!"

Tallinna Ülikool ja TalTech kutsuvad erinevate haridustasemete õpetajaid veebiseminarile “Soovin saada rahatargaks!”.

Rahatarkuse seminar

Seminar toimub 28. aprillil 2023 kell 12.30–14.00 Zoomi vahendusel. Seminaril räägivad eksperdid rahatarkuse olulisusest ning ühtlasi tutvustatakse tutvustatakse projekti “Rahatarkuse õpiväljundid vanusastmete kaupa Rahandusministeeriumile”. Lasteaedade ja koolide õpetajad jagavad seminaril lisaks oma kogemusi rahatarkuse õpetamisel.

Rahatarkuse tähtsusest räägib seminaril TalTechi rahanduse kaasprofessor Tõnn Talpsepp. Projekti “Rahatarkuse õpiväljundid vanusastmete kaupa Rahandusministeeriumile” tutvustab lähemalt Tallinna Ülikooli koolipsühholoogia vanemteadur Kaja Mädamürk.

Seminar algab ühises Zoomi-ruumis sissejuhatavate teemadega ning seejärel jagunevad osalejad kaheks.

• Alusharidus ning I kooliaste – modereerib eelkoolipedagoogika nooremlektor Evelyn Neudorf.
  • II ja III kooliaste, gümnaasium ning kutseharidus – modereerib koolipedagoogika nooremlektor Kadi Georg.

Registreerumine on avatud kuni 26. aprillini.

Registreeru