Tudengiblogi

Inger Tallinna Ülikoolis õppimisest: mulle väga meeldib siin

Inger on õppinud Tallinna Ülikoolis kaks aastat rekreatsioonikorraldust ning enda sõnul on ta nautinud ülikoolis igat hetke. „Mulle meeldib, kuidas inimesed on siin nii vabad ja avatud. Siinne keskkond ja avatus on see, mida ma sisseastumise ajal enda ellu vajasin,“ ütles Inger.

Inger

Inger tunnistas, et ülikooli astudes oli tal eraelus keeruline aeg, kuid ülikoolis tutvustas ta uute inimestega ning tekkis n-ö uus kommuun, mida on tema sõnul elus väga vaja. Ka tõi ülikooli astumine tema sõnul argipäeva kaasa mõnusa keskkonnavahetuse.

Enda valitud õppekava – rekreatsioonikorraldust – kirjeldab Inger kui eriala, mis hõlmab endas mitmeid valdkondi: nii sporti kui ka ürituste korraldamist. „Mulle annab rekreatsioonikorraldus elus hästi palju juurde ja avardab silmaringi,“ ütles Inger. Ta täpsustas, et õppekava spordi pool toetab teda jalgpallitreeneri karjääris ning ürituste korraldamise oskus tuleb kasuks talle kui muusikule. „Mulle väga meeldib, ausalt öeldes,“ sõnas ta.

Inger ütles, et sisseastumiseks tuli läbida silmaringitest, kus oli nii lihtsaid küsimusi, kui ka selliseid, mis panid ta pead murdma. Ingeri sõnul on rekreatsioonikorralduse erialale tahtjaid palju ning ta tunnistas, et sai isegi napilt sisse. „Ma arvan, et mulle aitas toona kaasa vestlus – rääkisin päriselt ja südamest, et soovin sellel õppekaval õppida,“ ütles Inger.

Mida põnevat Inger veel rekreatsioonikorraldusest, Tallinna Ülikoolist ning enda tulevikuplaanidest rääkis, kuula meie Lebola taskuhäälingust.

Saade YouTube’is
Lebola Spotifys