grupipilt

Sel nädalal võõrustas Tallinna Ülikooli Rahvusvaheliste Sotsiaaluuringute Keskus Easmus+ projekti „Tööturuinfo uuenduslik kasutamine Euroopa ülikoolides“ (LMI-EUniv) meeskonda projekti kolmandal partnerite kohtumisel.

Kohtumine tuulises ja vihmases Tallinnas algas aruteluga Euroopa ülikoolides läbi viidud uuringu raporti vormistamise üle, millele järgnevalt asuti planeerima jaanuaris Milanos toimuvat koolitust. Pärastlõunal jätkus kohtumine diskussiooniga LMI HUB-i edasise arendamise teemal ning päeva lõpetasid teavitustegevusega seotud küsimused. Meeskond on põnevil, et 2024. aasta alguses on võimalik projekti tulemusi kõigi partnerite juures toimuvatel infopäevadel ja konverentsil ka laiemale huvilistele ringile jagada. Kokkuvõtteks tõdeti, et tegevused liiguvad edasi plaanipäraselt ja tunnustati meeskonna koostöövaimu.

LMI-EUniv projekti raames aidatakse kaasa digitaalse võimekuse kasvule ülikoolides eesmärgiga suurendada õppekavade ja tööturu olukorra omavahelist kooskõla. Projekti konsortsiumi kuuluvad The West University of Timișoara (juhtpartner), Tallinna Ülikool, University of Milan-Bicocca, Prospektiker European Institute for Foresight and Strategy ja Luxembourg Institute of Socio-Economic Research.