Teadussündmus

Tallinna Ülikooli Teadusnädala veebiarutelu "Distantsõppe kogemused teadlaste vaatenurgast - kas tuleviku väetis?"

Tallinna Ülikooli selleaastase virtuaalse Teadusnädala raames on võimalik kuulata teadlaste kogemusi ja arvamusi distantsõppest.

25.09.2020 kell 10.00 - 11.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Teadusnädalat tutvustav slaid

Tallinna Ülikooli haridusteaduste ja digitehnoloogiate instituudi teadlased arutlevad eriolukorrast tingitud distantsõppe läbiviimise kogemust üldharidus-, kutsekoolide ja kõrgkoolide näitel. Arutelu tugineb Eestis läbiviidud uuringute tulemustel, mida kõrvutatakse rahvusvaheliste sarnaste uuringutega. Eesmärk on arutada, millised tegurid mõjutavad distantsõppe tõhusust ning mida on kriisi kogemustest õppida, et taaskäivitada haridussüsteem muutunud oludes.

Osalejad: Kairit TammetsKatrin Poom-ValickisEve EisenschmidtTobias LeyMart Laanpere ja Krista Loogma.

Arutelust teeme otseülekande Tallinna Ülikooli sotsiaalmeediakanalitesse.

Tutvu kõikide Tallinna Ülikooli virtuaalse Teadusnädala sündmustega siin.

Küsimuste korral palun pöördu teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole: (+372 6409 145; kersti.pado@tlu.ee).

Otseülekanne YouTube's