EXU

Astra majas sai valmis EXU esitlusala

Tallinna Ülikooli Astra majas sai valmis EXU esitlusala, kus saab lähemalt tutvuda teemadega, millega me tegeleme ja millistes valdkondades saame arendustegevustes ettevõtjatele abiks olla.

EXU esitlusala

Meie usume inimkesksesse tulevikku, kus linnu ehitavad, poliitikat kujundavad, tooteid loovad ja organisatsioone asutavad inimesed inimestele, kasutades selleks aina keerulisemaks muutuvaid ja kiiremini uuenevaid tehnoloogiaid ja töövahendeid. Eesti teadus- ja arendustegevus on järjest enam seotud ettevõtluse ja innovatsiooniga ning üha rohkem ettevõtteid on uue strateegilise partneri leidmiseks suunanud pilgu just ülikoolide poole.

Tule uudista, mis kasu võib tekkida ülikooli ja ettevõtte koostööst, kuidas sünnib uudne sotsiaalse häkatoni idee, kuidas jõuavad turule merevetikate parimate omadustega nahahooldusvahendid, kuidas aitab sporditeaduste labor sportlast ja treenerit, kuidas aitab ilmaennustus rallit võita, kuidas muudetakse lapse jaoks õppimine huvitavamaks mängulise liitreaalsusrakendusega, mida saab kultuurianalüüs pakkuda ettevõttele ning kuidas on humanitaarteaduste instituut seotud Tallinna peatänava projekti ettevalmistamisega.

Esitlusala valmis koostöös disainiagentuuriga Velvet.

Lisainfo EXU, koostöövõimaluste ja tehtud projektide kohta leiad siit