Pressiteade

Tallinna Ülikooli õpilasakadeemia ootab noori kursustele

Tallinna Ülikool õpilasakadeemia ootab gümnasiste ja oma õpingutes vaheaastal olevaid noori õppima just neile suunatud kursustele. Registreerimine on avatud kuni 26. septembrini.

Jennifer Cohen, Tallinna Ülikooli audiovisuaalse meedia tudeng

Akadeemia pakub tänavu kaheksat erinevat kursust, mille käigus saavad noored lähemalt tutvuda ülikooliõpingutega, et olla oma tulevastes õpinguvalikutes teadlikumad.

Õpilasakadeemia kursusi viivad läbi Tallinna Ülikooli õppejõud ja praktikud väljastpoolt ülikooli. Kursused kestavad ühe semestri ning maksavad 40–50 eurot, sõltuvalt programmist. Akadeemia läbimine annab noortele täienduskoolituse tunnistuse, mille väärtus on kaks ainepunkti (EAP). Need ainepunktid saab kursuse läbija ülikooli astudes valikainena üle kanda.

Kursused toimuvad Tallinna Ülikoolis kohapeal, vaid ühe programmi („Õppimine ja areng”) viivad õppejõud läbi Zoomis. Õppetöö toimub nädalavahetustel.

Tallinna Ülikooli õpilasakadeemias on sügissemestril avatud järgmised kursused:

• „Ristmeedia turundus”;
  • „Akadeemiline kirjutamine inglise keeles”;
  • „Õppimine ja areng (toimub Zoomis)”;
  • „Erivajadused – avasta kaaslase eriline maailm”;
  • „Rakenduspsühholoogia: vaadates tulevikku”;
  • „Kella viie loodustee – eksperimendid loodusteadustes”;
  • What is literature? Keys to understanding literary language”;
  • „Sotsioloogia algajatele (vene keeles)”.

Täpsem info õpilasakadeemia kodulehel

Rohkem teavet:
Kaia Ljaš
TLÜ õpilasakadeemia projektijuht
kaia.ljash@tlu.ee

Vaata ka õpilasakadeemiat tutvustavat klippi: