Õpingud

Läheneb Õpilasakadeemia avalduste tähtaeg

tudengid

Sel sügisel on gümnaasiumide ja kutsekoolide õpilastele suunatud Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemias kaheksa erinevat kursust, lisaks eestikeelsetele üks inglise ja üks vene keeles. Teadmisi pakutakse noorte hulgas alati hinnatud psühholoogias, aga ka mitmetel teistel aladel, täiesti uus on „Sisuloome ja bränding Youtube´s“.

Ühe kursuse maht on 2 ainepunkti  (EAP-d), Lõpetaja saab tunnistuse, mille alusel on võimalik ainepunkte tulevaste õpingute ajal üle kanda.

Paljudele on Õpilasakadeemia lihtsalt hea võimalus oma teadmisi täiendada, teised aga ootavad kursustelt tuge tulevase elukutse valimisel. Seos konkreetse ülikooliga pole siin peamine – kursuste järgsel sügisel asub Tallinna Ülikooli õppima iga kümnes-viieteistkümnes lõpetaja, mitmed leiavad aga tee mõnda teise ülikooli.

Õpilasakadeemia loodi 2004. aastal, 15 aasta jooksul on kursustel uusi teadmisi saanud  peaaegu 6000 õpilast üle Eesti. Registreerumine sügissemestri kursustele kestab 29. septembrini, täpsema info leiab aadressilt https://www.tlu.ee/sugissemester