Pressiteade

Täna algas Talvekool

Tänasest, 6. jaanuarist alustab Tallinna Ülikoolis üheteistkümnes rahvusvaheline Tallinn Winter School, mis kestab 24. jaanuarini. Talvekool toob Tallinna ligi 230 osalejat 33 riigist ehk ligi sada õppijat rohkem kui eelmisel aastal. Kõige rohkem on osalejaid Hongkongist, Hiinast, Lõuna-Koreast, Saksamaalt, Venemaalt ja Ameerika Ühendriikidest.

talvekool

Programmis on eesti ja vene keele intensiivkursused, kus kõige rohkem osalejaid – vastavalt 51 ja 49. Veel on kavas improvisatsiooniline inglise keel, akadeemiline kirjutamine inglise keeles, interaktsioonidisaini ja mängustamise töötoad ning haridusinnovatsiooni teemaline kursus. Esmakordselt on programmis Eesti digitaalset innovatsiooni tutvustav kursus Digital Society and Innovation: From e-Commerce to e-Governance.

Tallinna Ülikooli rahvusvaheline talvekool võimaldab osalejatel tutvuda ülikooli ingliskeelsete õppekavadega ning edendab suhteid partnerülikoolidega.

Lisateave: http://winterschool.tlu.ee