Teade

"Ekspert eetris" 7. oktoobril: räägime professor Merike Sisaskiga vaimsest tervisest

Palju räägitakse füüsilise tervise hoidmisest, aga vähemtähtsam pole meie vaimne tervis. Iga aasta 10. oktoobril tähistame üle terve maailma vaimse tervise päeva, et mõista ja märgata rohkem vaimse heaoluga seotud muresid ja probleeme. Sel puhul on meil saates „Ekspert eetris“ külas Tallinna Ülikooli sotsiaaltervishoiu professor Merike Sisask.

tüdruk

Jutuks tuleb, mida mõtleme vaimse tervise all, kuidas märgata enda või lähedaste vaimse tervise probleeme ning millal tuleks sekkuda ning abi otsida. Teiste teemade hulgas räägime suitsiidide ennetamisest ja sellest avalikult rääkimisest ning ka sellest, kuidas koroonakriis võib anda lühemas või pikemas perspektiivis meie vaimsele heaolule hoobi.

Saatejuht on BFMi lektor Katrin Saks.

Osalemine Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

EE

Kõik eelnevad "Ekspert eetris" saated.