Koolituse toimumise aeg: 8.veebruaril kell 10-17.00

Koolitaja: Arnaud Degimbe, kaasaegse tantsu õpetaja, muusik ja tantsija Belgiast

Sihtgrupp: tantsuõpetajad, koreograafid

Grupi suurus: kuni 20 osalejat

Koolituse maht: kontaktõpe 8 akadeemilist tundi

Koolituse hind: 72 eurot, hind sisaldab käibemaksu

Meistriklass on inglise keeles ja toimub BFMi uhiuues Vita loomemajas

Koolituse eesmärk:

Saada võimalus tutvuda mängulise tantsuga, et suurendada laste loovust ja kujutlusvõimet, arendades samal ajal nende motoorseid mustreid;
tugevdada laste sotsiaalset käitumist, julgustada eneseväljendust, parandada kuulamisoskust ja arendada vaimset võimekust (nt keskendumisvõime, tähelepanu, enesekontroll, usaldus oma võimete vastu); õpetada laste ekspressiivse impulsi kasutamist ja tugevdamist, muutes selle vaistlikult tantsuliseks liikumiseks.

Sisu:

Mängulised tantsu tutvustamise viisid, võttes arvesse lapse huve ja arenguetappe. Kuidas liikumise abil suurendada laste loovust ja kujutlusvõimet, arendades samal ajal nende motoorseid mustreid..

Õpiväljundid:

Osalenu:

• oskab tutvustada tantsu kui kunstivormi vanusegruppi arvestades;
  • valdab meelte, taju ja tundlikkuse treenimise võtteid, mis on seotud kehaliste võimete piinlikkuse ja kõhkluseta avastamise rõõmuga;
  • on omandanud konstruktiivseid meetodeid ja teadmisi lapse harmooniliseks arendamiseks liikumise abil.

Lisainfo:

Katrin Sigijane