Filmi- ja meediablogi

Kultuuride ühendamine: Eurocampus 2024 Urbinos

Eurocampus toimub ülikoolis Università degli Studi di Urbino Carlo Bo 2024. aasta sügisel.

Foto

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut juhib Euroopa kultuuridevahelise kommunikatsiooni magistrite õppekava (European Masters in Intercultural Communication, EMICC), mis on üheksa Euroopa ülikoolist koosnev õppe- ja teadusvõrgustik: Universität Bayreuth (Bayreuth, Saksamaa), Anglia Ruskin University (Cambridge, Ühendkuningriik), Jyväskylän yliopisto (Jyväskylä, Soome), Universidade Aberta (Lisbon & Coimbra, Portugal), Università della Svizzera italiana (Lugano, Šveits), Institut national des langues et civilisations orientales (Paris, Prantsusmaa), Università degli Studi di Urbino Carlo Bo (Urbino, Itaalia), ja Universiteit Utrecht (Utrecht, Madalmaad). EMICC korraldab on iga-aastast Eurocampust, mis on nelja kuu pikkune intensiivne programm, mille jooksul õpetavad võrgustiku ülikoolide professorid ja milles saab osaleda kuni viis üliõpilast igast partnerülikoolist.

Foto

11.-12. jaanuaril 2024 külastasid kultuuridevahelisele suhtlusele spetsialiseerunud professorid ülikooli Università degli Studi di Urbino Carlo Bo, et arutada korralduslikke, didaktilisi ja pedagoogilisi küsimusi ning Urbino Eurocampus 2024 õppekava.

BFM-i kommunikatsioonijuhtimise magistrikava on EMICC-i osa. Kõigi kommunikatsioonijuhtimise õppekava magistrantidel on võimalus kandideerida Eurocampuse programmi Erasmus+ vahetusprogrammi kaudu.

Lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust kultuuridevahelise kommunikatsiooni professor Anastassia Zabrodskajaga, kes on EMICC-i tegevdirektor ja kommunikatsioonijuhtimise magistrikava kuraator.