Ristmeedia vilistlasest Enelin Paasist sai diginomaad

Enelin Paas saab elada, kus tahab, sest töökoht on temaga igal pool kaasas. Töökoht, mille lõi talle Tallinna Ülikoolis saadud haridus.

Enelin Paas

Kui Enelin Paasiga tema elust ja tegemistest rääkisime, siis oli ta veel Mehhikos. Täna on ta juba Ameerikas ja kes teab, kus ta järgmiseks maandub. Enelin nimetab end diginomaadiks, kes on üks 700 miljonist mobiilsest ja peamiselt teabega töötavast spetsialistist, kelle töökoht on kogu maailm. Enelin töötab Silicon Valley start-up’is arendusjuhina ja tegutseb lisaks turunduskonsultandi ning online-õpetajana.

"Juba ülikoolis mõtlesin välja, mida elult laiemalt tahan. Olen olnud alati väga uudishimulik ja huvi reisimise vastu on mul veres. Tänu ristmeedia magistriõpingutele Tallinna Ülikoolis avastasin oma suure vaimustuse turunduse vastu. Siis saingi selgeks, et minu tulevik on töötada turunduse alal ja seda digitaalselt, et saaksin samal ajal ka reisida," jagab ta oma motiive valida eriala, mis mahuks sülearvutisse ja võimaldaks tal teha tööd, kus iganes.

Enelin jagas meiega oma lugu karjäärivalikutest ning jagas soovitusi edukaks kaugtööks.

Loe artiklit Delfis

Tutvu Ristmeedia õppekavaga