Registreeru koolitusele:

Aeg:

22. ja 23. oktoobril, 6. ja 13. novembril 2019 kell 10.00 - 17.30, kokku 4 koolituspäeva

Sisu:

Kursus koosneb neljast osast: joonisfilm, nukufilm lamenuku baasil, liivaanimatsioon ja stsenaristika ning piksellatsioon.

Kursuse lõpetanud õpetaja oskab planeerida õpilaste ühise ja individuaalse animatsiooni loomist õppetundidesse ja üldõppe põhisesse pedagoogilisse protsessi; teab animatsiooni loomise seoseid õppekavaga; oskab animatsioone meediapädevuse kujundamise eesmärgil analüüsida; oskab luua ja juhendada lihtsamate animatsioonide loomist tehnikates: joonisfilm, lamenukk, piksellatsioon. Ta oskab juhendada õpilasi, teha ettevalmistusi animatsiooniks, filmida, monteerida audiovisuaalset materjali ning kasutada animatsiooniks vajalikku tarkvara.

Nii tore koolitaja :) Nii palju uusi asju sain teada ja proovida. Väga-väga tore ja ladus. AITÄH!

Koolitaja:

• Katrin Sigijane (MSc digitaalsed õpimängud, BA audiovisuaalne kunst)Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Sihtgrupp:

Üldharidus- ja kutsekoolide õpetajad, klassiõpetajad

Oli raske, aga ise praktilise töö reaalselt läbitegemine õpetab rohkem.

Osalustasu:

Koolitus on töötavale õpetajale tasuta. Koolituse läbiviimist toetab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond. Koolitusele registreerides kinnitan, et osalen kursusel täismahus ja olen enda osaluse kooskõlastanud asutuse juhiga

Koolituse kestus:

neli päeva, kokku 32 akadeemilist tundi. NB! Auditoorsele õppetööle lisandub iseseisev töö (kuni 8 akadeemilist tundi).

Osalemise tingimuseks on vahepealsete praktiliste tööde sooritamine.

Grupi suurus:

20 osalejat