Registreeri koolitusele!

Sisu:

Kursuse esimene osa on pühendatud andragoogikale ja sellele, kuidas animatsiooni õppetöös kasutada. Teine osa on praktilised töötoad, mille käigus igal grupil (2-3 inimest igas grupis) valmib oma lamenukk animatsioon. Kursuse lõpetanud õpetaja oskab oma klassi või grupiga luua lihtsamaid animatsioone. Ta oskab juhendada õpilasi, teha ettevalmistusi animatsiooniks, filmida, monteerida audiovisuaalset materjali ning kasutada animatsiooniks vajalikku tarkvara.

Nii toredad koolitajad :) Nii palju uusi asju sain teada ja proovida. Väga-väga tore ja ladus. AITÄH!

Koolitaja:

• Katrin Sigijane (MSc digitaalsed õpimängud, BA audiovisuaalne kunst)Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut

Sihtgrupp:

Lasteaia-, algkooli-, põhikooli ja gümnaasiumiõpetajad

Oli raske, aga ise praktilise töö reaalselt läbitegemine õpetab rohkem. Mõtted pani tööle ajalehest sõnumi otsimine, see oli huvitav ja innustas

Osalustasu:

Koolitus on töötavale õpetajale tasuta. Koolituse läbiviimist toetab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond. Koolitusele registreerides kinnitan, et osalen kursusel täismahus ja olen enda osaluse kooskõlastanud asutuse juhiga

Koolituse kestus:

kaks päeva, kokku 18-20 akadeemilist tundi. NB! Auditoorsele õppetööle lisandub iseseisev töö (kuni 8 akadeemilist tundi).

Grupi suurus:

12 osalejat