Registreeru koolitusele:

Aeg:

8.-9. ja 21.-22.oktoober kell 10-16.45

Sisu:

Kursus koosneb neljast osast: joonisfilm, nukufilm lamenuku baasil, liivaanimatsioon ja stsenaristika ning piksellatsioon.

Kursuse lõpetanud õpetaja oskab planeerida õpilaste ühise ja individuaalse animatsiooni loomist õppetundidesse ja üldõppe põhisesse pedagoogilisse protsessi; teab animatsiooni loomise seoseid õppekavaga; oskab animatsioone meediapädevuse kujundamise eesmärgil analüüsida; oskab luua ja juhendada lihtsamate animatsioonide loomist tehnikates: joonisfilm, lamenukk, piksellatsioon. Ta oskab juhendada õpilasi, teha ettevalmistusi animatsiooniks, filmida, monteerida audiovisuaalset materjali ning kasutada animatsiooniks vajalikku tarkvara.

"Nii tore koolitaja :) Nii palju uusi asju sain teada ja proovida. Väga-väga tore ja ladus. AITÄH!"

Koolitajad:

• Katrin Sigijane MSc digitaalsed õpimängud, BA audiovisuaalne kunstTallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
  • Helen Unt MA Animatsioon, Eesti Kunstiakadeemia

Sihtgrupp:

Üldharidus- ja kutsekoolide õpetajad, klassiõpetajad

"Oli raske, aga ise praktilise töö reaalselt läbitegemine õpetab rohkem."

Osalustasu:

Koolitus on töötavale õpetajale tasuta. Koolituse läbiviimist toetab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond. Koolitusele registreerides kinnitan, et osalen kursusel täismahus ja olen enda osaluse kooskõlastanud asutuse juhiga

Koolituse kestus:

neli päeva, kokku 32 akadeemilist tundi. NB! Auditoorsele õppetööle lisandub iseseisev töö (kuni 8 akadeemilist tundi).

Osalemise tingimuseks on vahepealsete praktiliste tööde sooritamine.

Grupi suurus:

20 osalejat