Seminar

Projekti QUEST lõpuseminar Eestis „Teadus sotsiaalmeedias“

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

19.05.2021 kell 13.00 - 15.00

Projekti QUEST lõpuseminar Eestis „Teadus sotsiaalmeedias“

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Pandeemia on toonud välja, kui oluline on teaduskommunikatsiooni roll ühiskonnas. Horisont 2020 programmist rahastatud projekt QUEST on viimase kahe aasta jooksul otsinud, kuidas mõista ja edendada teaduskommunikatsiooni kvaliteeti, nii sotsiaalmeedias, ajakirjanduses kui ka muuseumite ja teaduskeskuste kontekstis. 19. mail toimuvas töötoas võtavad projekti osalised tulemused kokku ja jagavad praktilist nõu, mida silmas pidada teaduse vahendamisel läbi sotsiaalmeedia.

Töötoa programm on järgmine:

• Sissejuhatus ja QUEST projekti tutvustus
  • Teadus sotsiaalmeedias - kuue Euroopa riigi sotsiaalmeediakontode analüüs – Fabiana Zollo (Ca’ Foscari ülikool, Itaalia) – NB! ettekanne on inglise keeles
  • Hea teaduskommunikatsiooni tunnused – Arko Olesk (Tallinna Ülikool)
  • QUESTi nõuanded sotsiaalmeedias toimetamiseks – Berit Renser (Tallinna Ülikool)
  • Praktiline harjutus
  • Kokkuvõte

Töötoas osalemiseks pane oma nimi kirja siin hiljemalt 18. mai keskpäevaks:

Zoomi lingi saadame registreerunutele enne üritust e-postiga.

Lisainfo:
Arko Olesk