Digiblogi

Digitehnoloogiate Instituut osales haridusmessil Gruusias

30. septembril toimus „Study in Europe" haridusmess Tbilisis.

Mess

D

igitehnoloogiate instituut koos Tallinna Ülikooli ja teiste Eesti ülikoolidega (TalTech, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Eesti Lennuakadeemia) osales haridusmessil „Study in Europe", mis toimus Tbilisis. Messil oli võimalik tutvuda Gruusia üliõpilaste, õppejõudude, lapsevanemate ja spetsialistidega, kes on huvitatud Euroopa õppimisvõimaluste laiast valikust. Messil osales lisaks ülikoolidele ka Study in Estonia organisatsioon, kelle põhimõte on informeerida välismaalasi Eestis õppimise võimaluste kohta.

MessMess 1

Nädala alguses külastas digitehnoloogiate instituut veel teisi Tbilsi ülikoole ning tutvustas oma inglisekeelseid õppekavasid. Kohtuti Gruusiast pärit vilistlastega, kes osalesid Tbilisis Eesti saatkonna korraldatud üritusel.