Digiblogi

ELUlised matemaatilised videod koolinoortele

ELU (Erialasid Lõimiv Uuendus) projekti "Aita äratada huvi matemaatika vastu" raames Tallinna Ülikooli tudengid on loonud inspireerivad YouTube videod matemaatilistel teemadel.

elu

Tudengite eesmärgiks on äratada kooliõpilastes huvi matemaatika vastu läbi lühikeste ja kõnetavate matemaatiliste videote. Projekti sihtgrupiks on eelkõige 10. klassi õpilased (videotes käsitletakse 10. klassi programmi), kuid need võivad olla kasulikud ka noorematele ja vanematele õpilastele.

Praegusel hetkel YouTube keskkonnas ei ole palju videoid, mis aitaksid eesti keelt kõnelevatel õpilastel tunda huvi matemaatika vastu. Antud projekt loob selliseid videoid, üritades kajastada matemaatikat inspireerival ja kaasahaaraval moel.

Allpool on näitena toodud üks video projektist:

Sarnased videod

Projekti juhendajad: Anna Šeletski, Marina Kurvits