Digiblogi

Emotsioone seletava sõnaraamatu rakenduse loojad otsivad testimiseks abilisi

Valminud on rakenduse beeta versioon, mis on suunatud emotsioonide äratundmisele ning nende haldamisele. Eesmärgiks on anda noortele võimalus arendada oma emotsionaalset pädevust, ära tunda ja väljendada emotsioone.

erinevad emotikonid

Emotsiooni õppijate liiga(LoeL) projekti Eesti koordinaator Triinu Jesmin ütles, et prooviversioon on koos kõigi funktsionaalsustega valmis. “Nüüd on meil vaja aga inimesi, kes seda kasutaksid ning jagaksid meiega oma arvamust sellest, kas see rakendus õpetas ja aitas neil emotsioone paremini mõista,” rääkis Jesmin. Rakenduse testimisse on võimalik panustada kui oma soovist kirjutada meiliaadressile jesmin@tlu.ee.

Loel_group.jpg

LoeL-i soovitud tulemus on anda noortele oskuseid suhtlemiseks nii võrgus kui ka väljaspool seda. Rakendusega on võimalik paremini tuvastada, hallata ja mõista oma emotsioone. Tegevuste tulemusel tõuseb teadlikkus IKT-põhise kommunikatsiooni piiride ja potentsiaali osas. Lisaks rakendusele töötab töörühm välja ka ideid, ressursse ja näiteid, mis on suunatud noorsootöötajatele, et toetada neid noorsootööga tegelemisel. Lisainfo on LoeL-i kodulehel.