Digiblogi

Tööjuubilar: Mart Laanpere 25 aastat TLÜs

Mart Laanpere on tänaseks Tallinna Ülikoolis kokku töötanud juba 25 aastat. Sel puhul on Haridustehnoloogia keskus kogunud temast kokku mõned lustakad meenutused.

Mart Laanpere foto

Personaliosakonna andmete alusel on meie hea HTK pere liige Mart Laanpere töötanud TLÜs tänaseks kokku juba 25 aastat! Millal HTK vaimne isa Mart tegelikult oma tööd siin alustas, ei tea ilmselt keegi, kas Mart isegi? Küll aga on fakt see, et tema käe all on õppinud armastama matemaatikat, füüsikat ja digitehnoloogiaid üüratu hulk õpilasi ja üliõpilasi, tema töö vilju on tunda saanud meeletu hulk inimesi nii tervest Eestist kui ka välismaalt.

„Mardi käe all on õppinud armastama matemaatikat, füüsikat ja digitehnoloogiaid üüratu hulk õpilasi ja üliõpilasi.“

Mart Laanpere pildistas Margus Johanson

Ka proua president Kersti Kaljulaid ise pole saanud tema tegevustest mööda vaadata ja kinkinud Mardile Valgetähe V klassi teenetemärgi. Aga ka lihtrahva seas on Mart armastatud. Laulu- ja kitarrioskuse ning hea jutusoone tõttu on ta tore seltsiline igal üritusel! Ka välismaal löövad tema silmad särama ja nii leiab ta sõpru lennukis teel põnevatesse sihtkohtadesse kui ka kohalikega veiniklaasi taga eluolu arutades.

Mida ütlevad kolleegid Mardi kohta?

„Marti ei heiduta pikk lennureis või mitu nädalat ainult lähetusi - ta näeb alati vaid positiivset ning tuleb tagasi ja on veel rohkem elevil kui enne reisi!“

„Mardi jaoks ei ole probleem hoolitseda jõulupeo meelelahutusliku osa eest ning tuua välja kitarr ja teha paar head lugu. Aitäh sulle Mart, et inspireerid!“

„Käisime ükskord Mardi ja Peetriga Belgradis lähetuses ja lendasime läbi Frankfurti. Lennukis Frankfurt-Belgrad ütles Peeter, et noh, siin nüüd saab vabalt eesti keeles rääkida, keegi ei saa nagunii aru. Selle peale ütles mees kõrvalreast puhtas eesti keeles, et ei tasuks nii kindel olla. Hea suhtlejana jätkus Mardil juttu temaga reisi lõpuni.“

Suur aitäh Sulle, Mart, suure panuse eest HTK loomisesse ja jätkuvasse tegevusse!

Sinu HTK perekond