Digiblogi

Uus kolleeg: Krista Koval

Krista Koval on Digitehnoloogiate Instituudi Haridustehnoloogia Keskuse uus projektide koordinaator.

Krista

Kuidas te plaanite kasutada oma kogemusi ja oskuseid uues rollis Tallinna Ülikoolis?

Tuleb tunnistada, et see on selle intervjuu kõige raskem küsimus. Olen kogemusi kogunud pea 7 aastat ühes telekommunikatsiooni ettevõttes ning kindlasti suurem kogemus, mille sealt kaasa võtan on eeldamise negatiivne mõju tööle. Kunagi ei tohi eeldada, et inimesed mõistavad ühte kirja täpselt samamoodi või eeldada, et kui justkui ühel kohtumisel põgusalt mainiti midagi siis kõik juures olevad inimesed said sellest ühtemoodi aru. 

Missugused ootused teil on uue tööga seotud?

Soovin parandada enda teadmisi projektide maailmast ning anda oma panuse, et kõik tabelid oleksid korras, info korrektne ning igal projektijuhil oleks korrektne ülevaade enda projektist. Lisaks soovin olla osake meeskonnast, kes hoiab üksteist ning mööda kõndides ei peaks keegi küsivate pilkudega üksteisele otsa vaatama vaid saame üksteisele koridorides või kohvikutes kõva ja selge häälega öelda: Tere, Ants, kuidas sul läheb? 

**Ants on väljamõeldud kolleeg**

Mis on hea töötulemuse saavutamiseks kõige olulisem?

Meeskonnatöö, meeskonnatöö ja veelkord meeskonnatöö! Kui igal meeskonnaliikmel on selgelt teada tema roll ja rolliootused siis lahenevad kõik mured ja probleemid kergelt ja ükski väljakutse ei ole liiga keerukas. Kindasti on olulisel kohal ka analüüs, et õppida õnnestumistest ja ka vigadest - mida korrata, mida parandada - ainult siis saab meeskond töötada ka tulevikus paremate tulemuste nimel üheskoos. 

Kust ja kuidas te leiate inspiratsiooni?

Mind inspireerivad inimesed mu ümber. 

Mis saab alati leia teie töölaual?

Tühi kohvitass ja veeklaas. Kindlasti ka mõni sticky-note või kritseldusi täis paber.