Digiblogi

Uus kolleeg: Tatevik Meliksetyan

Tatevik on Digitehnoloogiate instituudi uus turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

T.Meliksetyan

Kuidas Teie plaanite kasutada oma kogemusi ja oskuseid uues rollis Tallinna Ülikoolis?

Usun, et minu eelmine kogemus turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas, ning kõrgharidus Multimeedia ajakirjanduses aitavad mind uuel ametikohal. Minu eesmärk on avastada ja kajastada kõike põnevaid asju mis toimuvad Digitehnoloogiate instituudis ja teha nii, et DTI-ist  räägiksid  nii Eestis, kui ka maailmas.

Missugused ootused Teil on uue tööga seotud?

Ma loodan, et Tallinna Ülikool ja Digitehnoloogiate instituut annavad mulle võimaluse arendada oma oskuseid, õppida ja samal ajal kasutada oma kogemust. Olen liitunud meeskonnaga, kus töötavad väga professionaalsed ja huvitavad inimesed ja tunnen, et nendega koos võime palju saavutada.

Mis on hea töötulemuse saavutamiseks kõige olulisem?

Kõigepealt on tähtis, et oleks  motivatsioon ja kirg selle vastu, mis sa teed. Kui see on olemas, siis saad kenasti hakkama oma ülesannete ja tähtaegadega ning tulemuseks on kvaliteetne töö.

Kust ja kuidas Teie leiate inspiratsiooni?

Inimestest! Täpselt sellepärast valisin ajakirjanduse eriala. Mulle väga meeldib inimestega suhelda, luua uusi kontakte, avastada missuguste huvitavate asjadega nad tegelevad ja tuua seda välja, et teistel oleks ka võimalus sellega tutvuda. Samuti armastan lugeda ja reisida!

Mis on alati olemas Teie töölaual?

Tüüpilise ajakirjaniku tööriistad: kohvitass, märkmik ja pliiats.