ESAK

Eelmisel reedel, 26. aprillil toimus Eesti Sotsiaalteaduste Aastakonverentsi (ESAK) raames arutelu teemal „Lapsed ja noored muutuvates keskkondades“, kus Marge Unt tutvustas käimasolevaid noortetemaatikaga seonduvaid RASI projekte EuroCohort, PLUS ja TECHNEQUALITY

Arutelu vedas Anne Kivimäe Eesti Noorsootöö Keskusest ning osalesid teadlased Tallinna ja Tartu Ülikoolist ja riigi tasemel noorte valdkonnaga tegelevate asutuste esindajad: Haridus- ja Teadusministeeriumi Noorteosakond, Eesti Noorsootöö Keskus ja SA Archimedes Noorteagentuur. Kohtumisel jagati vastastikku infot valdkonna uusimatest arengutest ja sõnastati koostöövõimalusi.

26.–27. aprillil 2019 Tartus Eesti Sotsioloogide Liidu eestvedamisel toimunud 11. Eesti Sotsiaalteaduste Aastakonverentsi alapealkirjaga „Eesti tuleviku keskkonnad“ fookuses oli ühiskonna ja ühiskonna-uurijate toimetamine erinevates keskkondades ning tegutsemise jätkusuutlikkus tulevikus. Konverentsi kokkuvõtted ja järelkajad on saadaval siin.