Teade

Selgusid Emakeele Seltsi stipendiaadid

Emakeele Selts andis rahalise toetuse kolmele Tallinna Ülikooli eesti keele ja kirjanduse õpetajaks õppivale üliõpilasele.

Stipendiaadid
Pildil vasakult: Orsolya Sild, Haridus- ja Teadusministeeriumi keelepoliitika osakonna nõunik Helin Kask, Emakeele Seltsi esimees Helle Metslang, Eileen Laidus, Egne Korol, Katarina Sieglinde Schultz ning Haridus- ja Teadusministeeriumi keelepoliitika osakonna juhataja Andero Adamson

Emakeele Selts andis ka sel aastal Haridus- ja Teadusministeeriumi rahalisel toetusel välja kuuele eesti keele ja kirjanduse õpetajaks õppivatele üliõpilastele stipendiumeid. Stipendiumisaajad kuulutati välja 3. novembril 2023 Tartu Ülikooli raamatukogus eesti keele õpetajate sügiskonverentsil, mida korraldas Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituut.

Eesti keele ja kirjanduse õpetajaks õppivate üliõpilaste stipendiumi saajateks olid teiste hulgas ka kolm Tallinna Ülikooli tudengit - Anu Bollverk, Egne Korol ja Katarina Sieglinde Schultz.

Rohkem infot stipendiumikonkursi kohta

Loe siit