Üritus

Tallinna Ülikooli Akadeemilises raamatukogus avati Taiwani Hiina uuringute teabekeskus

9. novembril avati pidulikult Tallinna Ülikooli Akadeemilises raamatukogus Taiwani Hiina uuringute teabekeskus.

Taiwani Hiina uuringute teabekeskuse avamine

Teabekeskuse avamisel võtsid sõna Akadeemilise Raamatukogu direktor Andres Kollist, Taiwani Rahvusraamatukogu direktor Shu-Hsien Tseng, Taipei esindaja Läti Vabariigis Andrew H. C. Lee ning Riigikogu Eesti-Taiwani sõprusrühma esimees Kristo Enn Vaga

Teabekeskus rajati Tallinna Ülikooli, Tallinna Ülikooli Akadeemilise Raamatukogu ja Taiwani Rahvusraamatukogu koostöös. Edaspidi tänu teabekeskusele, saavad raamatukogu kasutajad ligipääsu kõrgetasemelisele sinoloogiaalasele kirjandusele ja teaduslikele andmebaasidele.

Vaata keskuse avatseremoonia pilte siit!