Teade

TÜHI õppekavadel 217 lõpetajat

Humanitaarteaduste instituudi õppekavadel on sel õppeaastal 217 lõpetajat, neist bakalaureuseastmel 124 üliõpilast ning 93 magistrit, neist cum laude 26 üliõpilast (sh 21 magistrit).

diplomas and flowers

TÜHI bakalaureuseõppe lõpuaktused toimuvad täna, 20. juunil kell 10 ja kell 12 Terra õppehoone aulas (T-324).

Kell 10.00 antakse diplom kätte järgmiste õppekavade lõpetajatele: eesti filoloogia, eesti keel kui teine keel ja eesti kultuur, inglise keel ja kultuur, referent-toimetaja, romaani keeled ja kultuurid, saksa keel ja kultuur, soome filoloogia.

Lõpetajate nimel peab kõne inglise keele ja kultuuri õppekava lõpetaja Mare Niilikse. Õppejõudude nimel esineb kõnega saksa kultuuriloo ja kirjanduse dotsent Maris Saagpakk.

Kell 12.00 saavad oma lõputunnistuse kätte järgmiste õppekavade lõpetajad: Aasia uuringud, ajalugu, antropoloogia, filosoofia, kultuuriteadus, interdistsiplinaarsed humanitaarteadused (Artes Liberales), humanitaarteadused, vene filoloogia.

Lõpetajate nimel peab kõne humanitaarteaduste õppekava lõpetaja Venla Helmi Lemmikki Rantanen. Õppejõudude nimel esineb kõnega filosoofia lektor Margus Vihalem.

Magistriõppe lõpuaktus kõikidele TÜHI õppekavadele toimub 21. juunil kell 12 Terra õppehoone aulas (T-324). Lõpetajaid tervitab instituudi direktor Tõnu Viik. Lõpetajate nimel saab sõna Kelly Hrupa kultuuriteooria ja filosoofia õppekavalt.

Kõik on oodatud kaasa elama ja õnnitlema meie tänavusi bakalaureuse- ja magistriõppekavade lõpetajaid. Vaata aktuste ülekandeid: tlu.ee/aktus