Teade

LTI õppekavadel on tänavu 264 lõpetajat

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi bakalaureuse- ja magistriastme lõpuaktused toimusid täna, 16. juunil kell 10 ja kell 14. Aktusel jagus päikesepaistet sama palju kui rõõmsaid lõpetajaid ning nende tublisid õppejõude.

LTI lõpetamine

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi õppekavadel lõpetas sel õppeaastal 264 lõpetajat, neist bakalaureuseastmel 128 ning magistriastmel 136 tudengit. Cum laude lõpetajaid oli tänavu kokku lausa 23, neist 16 olid magistritaseme tudengid.

Kõnedega õppejõudude nimel esinesid aktustel läbirääkimiste psühholoogia lektor Arno Baltin ja loodusteadused ja jätkusuutlik areng akadeemilise suuna juht Helen Sooväli-Sepping

Lõpetajate nimel said sõna keskkonnakorralduse õppekava lõpetaja Marilind Reemann ja organisatsioonikäitumise õppekava vilistlane Mihkel Miller. Kogu Tallinna ülikooli-ülesel cum laude lõpetajate vastuvõtul esines kõnega organisatsioonikäitumise eriala cum laude lõpetaja Jaanus Jõgis.

Täname õppejõude ja õppekorraldajaid ning soovime kõigile lõpetajatele edu ja jätkuvat karjääriteed!

Vaata aktuse salvestusi: tlu.ee/aktus

Aktuse meeleolukat galeriid saab vaadata SIIT.