Teade

Loodus- ja terviseteaduste instituudis on tänavu 226 lõpetajat!

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi bakalaureuse- ja magistriastme lõpuaktused toimuvad homme, 14. juunil kell 14 ja kell 16.

LTI lõpetamine

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi õppekavadel lõpetab sel õppeaastal 226 tudengit, neist bakalaureuseastmel 126 ning magistriastmel 100 tudengit. Cum laude lõpetajaid on tänavu kokku bakalaureuseastmel 5, magistritasemel 11.

Kõnedega õppejõudude nimel esinevad bakalaureuse aktustel kodundusõppe dotsent Jana Taar ja magistritasemel spordibioloogia professor ja akadeemilise suuna juht Kristjan Port.

Lõpetajate nimel saavad sõna psühholoogia õppekava lõpetaja Andreas Martin Reili ja kehakultuuri õpetaja eriala vilistlane Arsen Abeljan.

Täname õppejõude ja õppekorraldajaid ning soovime kõigile lõpetajatele edu ja jätkuvat karjääriteed!

Aktused toimuvad vabas õhtus, õppejõud ja külalised on aktusele oodatud ning kõikidest aktustest tehakse otseülekanne, mida saab jälgida siin: tlu.ee/aktus

Aktuse meeleolukat galeriid saab vaadata SIIT.